Meniu
Prekių krepšelis

Pristatymas ir grąžinimas

Siūlome šiuos pristatymo būdus:

Po LIETUVĄ: 

 DPD kurjerių tarnyba pristatys Jūsų užsakymą kitą darbo dieną (darbo valandomis)! 4,55 EUR Nuo durų iki durų! Po užsakymo apmokėjimo! Pateikus užsakymą iki 13 val. ir apmokėjus per PaySera /Cardinity, prekes pristatys kurjeris kitą darbo dieną!

  DPD informuoja siuntos gavėją trumpąja žinute apie į siuntų tašką pristatytą siuntą. Siunta saugoma Siuntų taške 7 kalendorinės dianas, pirmą darbo dieną po šio termino pabaigos ji ašsiunčiama Siuntėjui. 2,55 EUR Pristatymo terminas 1-2 d. d. Po užsakymo apmokėjimo!

 Pašto darbuotojas Klientui pristatys pranešimą apie siuntą. Būtina atvykti į savo pašto skyrių ir pateikus asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, atsiimti savo siuntinį. 2,00 EUR Pristatymo terminas iki 5 d. d.

Nemokamas pristatymas Lietuvos Paštu visoje Lietuvos teritorijoje – perkant nuo 30 EUR.


                                        Nemokamas pristatymas  Vilniuje perkant nuo 20 EUR. - Jūsų nurodytu adresu, suderintų laiku, prieš tai apmokėjus savo užsakymą. 1-2 d.d

                                          Užsakymo  atsiėmimas adresų Molėtų g.13, Didžioji Riešė, Vilniaus r., pas mūsų partnerius UAB "Eurošvara" Kontaktai – Eurosvara  prieš tai apmokėjus savo užsakymą ir gavus patvirtinimą. 1-3 d.d


Į LATVIJĄ:

 DPD kurjerių tarnyba pristatys Jūsų užsakymą kitą darbo dieną (darbo valandomis)! 9,40 EUR Nuo durų iki durų! Po užsakymo apmokėjimo! Pateikus užsakymą iki 13 val. ir apmokėjus per PaySera /Cardinity, prekes pristatys kurjeris kitą darbo dieną!

 DPD informuoja siuntos gavėją trumpąja žinute apie į siuntų tašką pristatytą siuntą.  Siunta saugoma Siuntų taške 7 kalendorinės dianas, pirmą darbo dieną po šio termino pabaigos ji ašsiunčiama Siuntėjui. 5,25 EUR Pristatymo terminas 1-2 d. d. Po užsakymo apmokėjimo!

Pašto darbuotojas Klientui pristatys pranešimą apie siuntą. Būtina atvykti į savo pašto skyrių ir pateikus asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, atsiimti savo siuntinį. 3,55 EUR Pristatymo terminas iki 6 d. d. (nemokamas pristatymas nuo 40 EUR)


Į ESTIJĄ:

 DPD kurjerių tarnyba pristatys Jūsų užsakymą kitą darbo dieną (darbo valandomis)! 10,99 EUR Nuo durų iki durų! Po užsakymo apmokėjimo! Pateikus užsakymą iki 13 val. ir apmokėjus per PaySera /Cardinity, prekes pristatys kurjeris kitą darbo dieną!

 DPD informuoja siuntos gavėją trumpąja žinute apie į siuntų tašką pristatytą siuntą.  Siunta saugoma Siuntų taške 7 kalendorinės dianas, pirmą darbo dieną po šio termino pabaigos ji ašsiunčiama Siuntėjui. 5,85 EUR Pristatymo terminas 1-2 d. d. Po užsakymo apmokėjimo!

 Pašto darbuotojas Klientui pristatys pranešimą apie siuntą. Būtina atvykti į savo pašto skyrių ir pateikus asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, atsiimti savo siuntinį. 4,99 EUR Pristatymo terminas iki 6 d. d. (nemokamas pristatymas nuo 50 EUR)


Į ES: 

7,00 EUR Pristatymo terminas iki 6 d. d.

Kitos šalys:

 9,99 EUR Pristatymo terminas iki 2-3 sav.


Vilniečiams siūlome dvi prekių atsiėmimo galimybes:

  • Šiuo metu nedirba- Atsiėmimas tą pačią dieną mūsų biure adresu Vilkpėdės g. 6-1 korp., Vilnius, atsiskaičius išankstiniu bankiniu pavedimu. Prieš atvykstant, prašome paskambti tel. +3706507737 !
  • Pristatymas tą pačią dieną Jūsų nurodytu adresu ir suderintu laiku, prieš tai apmokėjus savo užsakymą išankstiniu bankiniu pavedimu.

SVARBU!
Klientas per 14 darbo dienų po prekių perdavimo dienos turi teisę grąžinti internetinėje parduotuvėje IntimaModa įsigytą kokybišką prekę (-es) bei atgauti už ją (-as) sumokėtus pinigus arba pakeisti prekę (-es) kitais analogiškais kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo daiktais.

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos reikalavimus:

- prekė negali būti dėvėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės;

- prekė turi būti pateikta originalioje gamintojo pakuotėje ir nepraradusi prekinės išvaizdos;

- prekė turi likti su visomis prikabintomis etiketėmis.

- keičiamų ar grąžinamų prekių transportavimo išlaidas apmoka Klientas.

- be grąžinimo formos prekės nekeičiame

- raštu būtinai informuokite apie grąžinimą (unikalu numerį, jei yra)

Grąžinimo forma