Meniu
Prekių krepšelis

Pristatymas ir grąžinimas

Siūlome šiuos pristatymo būdus:

Po LIETUVĄ: 

 DPD kurjerių tarnyba pristatys Jūsų užsakymą kitą darbo dieną (darbo valandomis)! 6,00 EUR Nuo durų iki durų!  Pristatymo terminas 1-2 d. d. Po užsakymo apmokėjimo!

  DPD informuoja siuntos gavėją trumpąja žinute apie į siuntų tašką pristatytą siuntą. Siunta saugoma Siuntų taške 7 kalendorinės dienas, pirmą darbo dieną po šio termino pabaigos ji išsiunčiama Siuntėjui. 3,00 EUR Pristatymo terminas 1-2 d. d. Po užsakymo apmokėjimo!

 Pašto darbuotojas Klientui pristatys pranešimą apie siuntą. Būtina atvykti į savo pašto skyrių ir pateikus asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, atsiimti savo siuntinį. 4,00 EUR Pristatymo terminas iki 5 d. d.

Nemokamas pristatymas Lietuvos Paštu visoje Lietuvos teritorijoje – perkant nuo 50 EUR.


      Omniva  informuoja siuntos gavėją trumpąja žinute apie į siuntų tašką pristatytą siuntą. Siunta saugoma Siuntų taške kalendorinės dienas, pirmą darbo dieną po šio termino pabaigos ji išsiunčiama Siuntėjui. 3,50 EUR Pristatymo terminas 2-3 d. d. Po užsakymo apmokėjimo!

                                                                      Vilniečiams siūlome atsiėmimo galimybes:

  •  Užsakymo  atsiėmimas adresų Molėtų g.13, Didžioji Riešė, Vilniaus raj.,  prieš tai apmokėjus savo užsakymą ir gavus patvirtinimą. 1-3 d.d

Į LATVIJĄ:

 DPD kurjerių tarnyba pristatys Jūsų užsakymą kitą darbo dieną (darbo valandomis)! 8,00 EUR Nuo durų iki durų! Po užsakymo apmokėjimo! Pateikus užsakymą iki 13 val. ir apmokėjus per PaySera /Cardinity, prekes pristatys kurjeris kitą darbo dieną!

 DPD informuoja siuntos gavėją trumpąja žinute apie į siuntų tašką pristatytą siuntą.  Siunta saugoma Siuntų taške 7 kalendorinės dianas, pirmą darbo dieną po šio termino pabaigos ji ašsiunčiama Siuntėjui. 6,00 EUR Pristatymo terminas 1-2 d. d. Po užsakymo apmokėjimo!

Pašto darbuotojas Klientui pristatys pranešimą apie siuntą. Būtina atvykti į savo pašto skyrių ir pateikus asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, atsiimti savo siuntinį. 6.00 EUR Pristatymo terminas iki 6 d. d. (nemokamas pristatymas nuo 80 EUR)

  Omniva  informuoja siuntos gavėją trumpąja žinute apie į siuntų tašką pristatytą siuntą. Siunta saugoma Siuntų taške kalendorinės dienas, pirmą darbo dieną po šio termino pabaigos ji išsiunčiama Siuntėjui. 6.00 EUR Pristatymo terminas 2-3 d. d. Po užsakymo apmokėjimo!


Į ESTIJĄ:

 DPD kurjerių tarnyba pristatys Jūsų užsakymą kitą darbo dieną (darbo valandomis)! 10 EUR Nuo durų iki durų! Po užsakymo apmokėjimo! Pateikus užsakymą iki 13 val. ir apmokėjus per PaySera /Cardinity, prekes pristatys kurjeris kitą darbo dieną!

 DPD informuoja siuntos gavėją trumpąja žinute apie į siuntų tašką pristatytą siuntą.  Siunta saugoma Siuntų taške 7 kalendorinės dianas, pirmą darbo dieną po šio termino pabaigos ji ašsiunčiama Siuntėjui. 8,00 EUR Pristatymo terminas 1-2 d. d. Po užsakymo apmokėjimo!

 Pašto darbuotojas Klientui pristatys pranešimą apie siuntą. Būtina atvykti į savo pašto skyrių ir pateikus asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, atsiimti savo siuntinį. 8,00EUR Pristatymo terminas iki 6 d. d. (nemokamas pristatymas nuo 80 EUR)

  Omniva  informuoja siuntos gavėją trumpąja žinute apie į siuntų tašką pristatytą siuntą. Siunta saugoma Siuntų taške kalendorinės dienas, pirmą darbo dieną po šio termino pabaigos ji išsiunčiama Siuntėjui. 8.00 EUR Pristatymo terminas 2-5 d. d. Po užsakymo apmokėjimo!


Į ES: 

7,00 EUR Pristatymo terminas iki 6 d. d.

Kitos šalys:

 11,99 EUR Pristatymo terminas iki 2-3 sav.
SVARBU!
Klientas per 14 darbo dienų po prekių perdavimo dienos turi teisę grąžinti internetinėje parduotuvėje IntimaModa įsigytą kokybišką prekę (-es) bei atgauti už ją (-as) sumokėtus pinigus arba pakeisti prekę (-es) kitais analogiškais kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo daiktais.

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos reikalavimus:

- prekė negali būti dėvėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės;

- prekė turi būti pateikta originalioje gamintojo pakuotėje ir nepraradusi prekinės išvaizdos;

- prekė turi likti su visomis prikabintomis etiketėmis.

- keičiamų ar grąžinamų prekių transportavimo išlaidas apmoka Klientas.

- be grąžinimo formos prekės nekeičiame

- raštu būtinai informuokite apie grąžinimą (unikalu numerį, jei yra)

Grąžinimo forma